5 Eylül 2006 tarihinde Gömü Turizm Seyahat Acent. Tan. Org. İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti adı altında kurulan şirketimiz,8 Aralık 2006 tarihinde Turizm Bakanlığı denetiminde Türkiye Seyahat Acentaları Birliğinin A-5465 işletme belgesine sahip GÖMÜ TOURISM AND TRAVEL AGENCY olarak; turizm mevzuatına uygun, müşteri istek, ihtiyaç ve beklentilerini doğrultusunda kaliteli ve dürüst hizmet anlayışı ile faaliyetlerine başlamıştır. 


Acentamız henüz çok genç olmasına rağmen Ankara’da kalitesiyle kendini kanıtlayarak seçkin acentalar arasında yerini almıştır. Acentamızda aynı özenle çalışmaya devam ederek Türkiye’deki sayılı tur operatörleri arasında yer almak hedefindeyiz.


Sizler için düzenlediğimiz günlük hayatın yorgunluğunu stresini atabileceğiniz hem ruhunuzu hem kendinizi dinlendirebileceğiniz turlarımız ve her bütçeye hitap eden yurtiçi ve yurtdışı cazip otel seçenekleri ile misafirlerimizin hizmetinizdeyiz.


Doğasıyla Doğu Karadeniz, şirin yerleşimleriyle Batı Karadeniz, tarihi başkentleriyle Marmara, tüm güzellikleriyle Misya, her Türk Evladı'nın mutlaka gitmesi gereken Manevi Ruhuyla Çanakkale, mitolojisiyle Ege, masmavi sularıyla Akdeniz turlarımızdan sadece birkaçı.


Ayrıca balayı programlarımızla, satışlarınızı arttırmak müşterilerinizi daha yakından tanıyabilmeniz için kusursuz bayii toplantısı, kongre, seminer programlarımızla, rent a car hizmetimizle, sizlere en iyisini, en kusursuzunu en uygun fiyata sizlere sunmak için çalışıyoruz.


Kısacası yurt içi ve yurt dışında her türlü ihtiyacınıza,


GENÇ, DİNAMİK, PROFESYONEL KADROSUYLA


BİR TEK "GÖMÜ TUR" YETER.


Misafirlerimizle olan dostluğumuzun bizim duyduğumuz heyecan gibi daimi olması dileğiyle.
Her zaman mutlulukla,


'' GÖMÜ TOURISM AND TRAVEL AGENCY ''