KEKOVA OLYMPOS PHASELİS ADRASAN TURU

Ankara Hareketli
TALEP GÖNDER

OLYMPOS ANTİK KENTİ ve SAHİLİ - ADRASAN - KEKOVA - ÜÇ AĞIZ - DEMRE -  YANARTAŞ 

''YEMEKLİ KEKOVA TURU DAHİL''

‘’SHERIFF PANSİYON’DA‘’ AĞAÇ EVLERDE KONAKLAMA

Akşam saat 00.00'da Sıhhiye Sezenler Sokak Atatürk Lisesi önünde buluşma ve hareket.

VB.

Gerekli molalar sonrasında sabah saatlerinde Phaselis Antik Kenti'ne varış.Su Kemeri,Liman,Büyük Hamam,Pazar Yeri,Tiyatro ve Hadrian Kapısını gördükten sonra Olympos'a geçiyoruz.Antik Kent içerisindeki plaja yakın , portakal ve nar bahçelerinin içerisinde yer alan ağaç evlerden oluşan otelimize yerleşme.Gün boyu serbest zaman sonrası akşam üzeri Çıralı'ya hareket .Binlerce yıldır yanan olimpiyatların meşalesinin yakıldığı Yanartaş ( Chimera ) tırmanıyoruz.Gün batımının eşsiz manzarasını da izleyip  tekrar otelimize dönüş.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

VB.

Sabah kahvaltı sonrası Demre'ye hareket ediyoruz.Demre'nin en önemli turistik ve dini noktası olan Aziz Nikolaos Kilisesi ( Noel Baba Kilisesi ) ni ziyaret edip Kekova'ya hareket ediyoruz ve Yemekli Tekne Turumuza çıkıyoruz. Üçağız'ın serin sularında denizin keyfini çıkartıyoruz.Öğle yemeğimizi teknede alıyoruz.Tekne Turumuzda ; Batıkşehir , Simena ve Üçağız Köyü göreceğimiz yerler arasındadır.Keyifli bir tur ardından Olympos'a dönüş için yola çıkıyoruz.Akşam yemeği ve konaklama ağaç evlerde.

VB.

Sabah kahvaltı sonrası Likya Birliğinde üç oy hakkına sahip olan Olympos Antik Kenti'ne hareket ediyoruz.Burada ortasından geçen çay ile ikiye bölünmüş olan antik kentin nekropol alanını,köprüsünü,Roma Tapınağını ve liman mezarlarını gördükten sonra Olympos sahilde yüzmek için gün boyu serbest zaman.Ardından tekrar otelimize dönüş.Akşam yemeği ve konaklama ağaç evlerde.

VB.

Sabah kahvaltı sonrası kumsalıyla ünlü Adrasan'a hareket ediyoruz.Gün boyu denizin tadını çıkarmak için sahilde serbest zaman.Akşam üzeri tekrar otelimize dönüş.Akşam yemeği ve konaklama Ağaç evlerde.

VB.

Sabah kahvaltı sonrası denizin keyfini son kez çıkarmak için serbest zaman.Rehberimizin belirleyeceği saatte toplanma ve hareket.Ulupınar da öğle yemeği için vereceğimiz mola sonrası Antalya üzerinden gerekli molalar ile birlikte Ankara'ya hareket.Akşam saatlerinde Ankara'ya varış ve gezimizin sonu.

OLYMPOS SHERIFF PANSİYON
1990'dan beri hizmet veren Sheriff Olympos Pansiyon olarak bizim için değerli olan sizlerle beraber Olympos'un tüm değerlerini paylaşmak Olympos'u sizlerle hatırlayacağınız şekilde sunmayı amaç edinmiş bir yeriz.
Olympos Antik Kentine 1 Km'dir.
Tesis Kapasitesi : 40 Oda
Özellikler     
     : Açık Restoran  , Bar  , Otopark  , Wireless
Ücretsiz Aktiviteler
Dart Masa Tenisi Tv Salonu
Ücretli Aktiviteler
Bisiklet Kano
Konaklama : Tesis yarım pansiyon olarak hizmet vermektedir.
Sabah Kahvaltısı               : 08:30 – 10.00
Akşam Yemeğİ                 : 20:00 - 21:00
Tesiste Alınan tüm içecekler ücretlidir.

VB.