KIBRIS TATİL TURU PEGASUS HAVAYOLLARI İLE SÖMESTRE ÖZEL

Ankara Hareketli
TALEP GÖNDER

KIBRIS TATİL TURU '' SÖMESTRE ÖZEL ''
PEGASUS HAVAYOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE ANKARA GİDİŞ - DÖNÜŞ
5* LES AMBASSADEURS HOTEL'DE E 3 GECE 4 GÜN YARIM PANSİYON KONAKLAMA
20 - 23 OCAK 2019 | 27- 30 OCAK 2019

Sabah saat 08:00'da Ankara Esenboğa Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde Buluşma. Havalimanında; bilet ve bagaj işlemlerinden sonra Pegasus Hava Yollarına ait PC 1881 sefer sayılı uçağı ile saat 10:00’da Lefkoşa’ya hareket. ( Türkiye Cumhuriyeti geçerli kimlik belgeniz ile Kıbrıs'a seyahat edebilirsiniz. Pasaport gerekli değildir. ) Keyifli bir yolculuk sonrası Kıbrıs saati ile 10:10’da Lefkoşa’ya varış. Girne’deki otelimize transfer ve müsaitlik durumuna göre odalarımıza yerleşme sonrası gün boyu serbest zaman. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ'NE GEÇİŞE DAİR:

* Kıbrıs'a Türkiye Cumhuriyeti Nüfus Cüzdanı/Kimlik Kartı ile seyahat edebilirsiniz, Pasaport zorunluluğu yoktur.
* Yeni Kimlik Kartı veya Eski Nüfus Cüzdanı ayrımı bulunmamakta olup, sadece Geçici Kimlik Belgesi ile Kıbrıs'a seyahat edilemez.
* 18 yaş altı ve bakıma muhtaç olan, tek başına seyahat edemeyen misafirlerden özel bir muvafakatname isteniyor.
* Nüfus cüzdanı ile seyahat etmek isteyen bu kişiler sadece annesi ile seyahat edecekse, babasının muvafakatnamesi, sadece babası ile seyahat edecekse, annesinin muvafakatnamesi ve anne babanın haricinde birisiyle veya yalnız gidiliyor ise anne ve babanın her ikisinin de muvafakatnamesi gerekiyor. Eğer çocuğun velayeti kanuni bir temsilcide ise kanuni temsilcisinin iznini belirten noterce veya resmi makamlarca tasdik edilmiş muvafakatname gerekiyor.
* Belirtilen maddeler bilgilendirme amaçlı olup, seyahatiniz başlamadan yetkili makamlardan teyit almanızı tavsiye ederiz. Ercan Havalimanı Danışma Telefonu: +90 392 600 5000

VB.

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısının ardından tüm gün serbest zaman. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

LEFKOŞA & MAĞUSA TURU : KİŞİ BAŞI 100,00 TL

Arzu eden misafirlerimiz için ekstra düzenlenecek rehberimiz eşliğinde tüm gün sürecek olan Lefkoşa & Mağusa Turumuza katılabilirler. Bu turumuzda; Makaryos’un Sarayı (Panoramik), Boğaz Şehitliği, Barbarlık Müzesi, Yeşit Hat Sınır Gezisi, Lefkoşa Surları, Girne Kapısı, Mağusa Surları, Alışveriş için serbest zaman, Kapalı Maraş Sınır Gezisi (Panoramik), vatan şairi Namık Kemal zindanı, Venedik sarayı kalıntıları, St. Nicolas Katedrali (Lala Mustafa Paşa Camii) Kral Mezarları (Panoramik) göreceğimiz yerler arasındadır. Tur sonrasında otelimize dönüş, 

VB.

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısının ardından tüm gün serbest zaman. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

BEŞPARMAK & GİRNE : KİŞİ BAŞI 100,00 TL

Arzu eden misafirlerimiz için ekstra düzenlenecek rehberimiz eşliğinde tüm gün sürecek olan Beşparmak & Girne Turumuza katılabilirler. Bu turumuzda; Beylerbeyi Köyü, Bellapais Manastırı, St Hilaryon Kalesi, Karaoğlan Oğlu Şehitliği, Açık Hava Müzesi, Barış ve Özgürlük Anıtı, Yavuz Çıkartma Plajı ve Özgürlük Anıtı, Mavi Köşkü (Kaçakcı’nın Köşkü), Girne kıyı şeridi manzarası, Girne yat limanı göreceğimiz yerler arasındadır.

VB.

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısının ardından transfer saatine kadar serbest zaman. Daha sonra havalimanına transfer. Havalimanında; bilet ve bagaj işlemlerinden sonra Pegasus Hava Yollarına ait PC 1882 sefer sayılı uçağı ile saat 16:10’da Ankara’ya hareket. Keyifli bir yolculuk sonrası Türkiye saati ile saat 18:00’de Ankara’ya varış. 
Keyifli Bir Gezinin Ardından Bir Başka
Gömü Tur Organizasyonunda Buluşmak Üzere Vedalaşma. 

VB.

► LEFKOŞA & MAĞUSA TURU (100,00 TL) 
► BEŞPARMAK & GİRNE  (100,00 TL)  

TUR KAYIT ESNASINDA AVANTAJLI PAKET OLARAK ALINIRSA KİŞİ BAŞI 200,00 TL YERİNE 150,00 TL
( Ulaşım ve Rehberlik Hizmeti Dahil Olup, Müze Giriş Ücretleri Hariçtir.)

VB.