KIBRIS TURU PEGASUS HAVAYOLLARI İLE

Ankara Hareketli
TALEP GÖNDER

KIBRIS KÜLTÜR TURU
PEGASUS HAVAYOLLARI TARİFELİ SEFERİ İLE ANKARA GİDİŞ - DÖNÜŞ
5* SAVOY OTTOMAN PALACE HOTEL'DE 3 GECE 4 GÜN YARIM PANSİYON KONAKLAMA
ANKARA ve KIBRIS HAVALİMANI TRANSFERLERİ
LEFKOŞA & MAĞUSA TURU ve BEŞPARMAK & GİRNE TURU DAHİL
04 - 07 KASIM 2018 | 25 - 28 KASIM 2018 | 16 - 19 ARALIK 2018

Transfer aracımızla; Sabah saat 07:00'da Ümitköy Galleria Avm önünden, 07:30'da Sıhhıye Sezenler Sokak Atatürk Lisesi önünden Ankara Esenboğa Havalimanı Dış Hatlar Terminali'ne hareket. Havalimanında; bilet ve bagaj işlemlerinden sonra Pegasus Hava Yollarına ait PC 1881 sefer sayılı uçağı ile saat 10:00’da Lefkoşa’ya hareket. ( Türkiye Cumhuriyeti geçerli kimlik belgeniz ile Kıbrıs'a seyahat edebilirsiniz. Pasaport gerekli değildir. ) Keyifli bir yolculuk sonrası Kıbrıs saati ile 10:10’da Lefkoşa’ya varış. Girne’deki otelimize transfer ve müsaitlik durumuna göre odalarımıza yerleşme sonrası gün boyu serbest zaman. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

*** Diğer hareket yerlerimizi '' Biniş Noktaları '' sekmesinden görebilirsiniz.

VB.

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısının ardından Rehberimiz eşliğinde tüm gün sürecek olan Lefkoşa & Mağusa Turumuz için otelden ayrılıyoruz. Bu turumuzda; Makaryos’un Sarayı (Panoramik), Boğaz Şehitliği, Barbarlık Müzesi, Yeşit Hat Sınır Gezisi, Lefkoşa Surları, Girne Kapısı, Mağusa Surları, Alışveriş için serbest zaman, Kapalı Maraş Sınır Gezisi (Panoramik), vatan şairi Namık Kemal zindanı, Venedik sarayı kalıntıları, St. Nicolas Katedrali (Lala Mustafa Paşa Camii) Kral Mezarları (Panoramik) göreceğimiz yerler arasındadır. Tur sonrasında otelimize dönüş, akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

VB.

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısının ardından Rehberimiz eşliğinde tüm gün sürecek olan Beşparmak & Girne Turumuz için otelden ayrılıyoruz. Bu turumuzda; Beylerbeyi Köyü, Bellapais Manastırı, St Hilaryon Kalesi, Karaoğlan Oğlu Şehitliği, Açık Hava Müzesi, Barış ve Özgürlük Anıtı, Yavuz Çıkartma Plajı ve Özgürlük Anıtı, Mavi Köşkü (Kaçakcı’nın Köşkü), Girne kıyı şeridi manzarası, Girne yat limanı göreceğimiz yerler arasındadır. Tur sonrasında otelimize dönüş, akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

VB.

Otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısının ardından transfer saatine kadar serbest zaman. Daha sonra havalimanına transfer. Havalimanında; bilet ve bagaj işlemlerinden sonra Pegasus Hava Yollarına ait PC 1882 sefer sayılı uçağı ile saat 16:10’da Ankara’ya hareket. Keyifli bir yolculuk sonrası Türkiye saati ile saat 18:00’de Ankara’ya varış. Misafirlerimizin biniş noktalarına transferi sonrasında turumuzu tamamlıyoruz.

Keyifli Bir Gezinin Ardından Bir Başka Gömü Tur Organizasyonunda Buluşmak Üzere Vedalaşma. 

VB.